Systémy pro úsporu energií

zákaznická linka 800 888 959

Dočasné přemístění vjezdu do areálu firmy

Vážení obchodní partneři,

vzhledem k pokračujícím pracím na rekonstrukci ulice Pražská jsme nuceni přistoupit k dočasnému uzavření původního hlavního vjezdu do areálu společnosti CIUR a.s. z ulice Pražská, a to ke dni 26. 8. 2019. Od tohoto data bude otevřen nový náhradní vjezd vč. vrátnice z ulice Strojírenská, resp. Průmyslová, s vytyčenými směrovými ukazateli příjezdu od ulice Průmyslová.

Přílohou přikládáme orientační směrovou mapku nového příjezdu a vjezdu do areálu CIUR a.s. Děkujeme za pochopení i nového dočasného režimu „ruční“ evidence všech vjíždějících vozidel.

S pozdravem,
Mgr. Michal Urbánek, generální ředitel

autor: UsiReV, datum: 19.08.2019, kategorie: nezařazeno

Zveme Vás na veletrh FOR PASIV

Rádi Vás uvidíme na výstavišti v Letňanech, ve dnech 6.2.-8.2.2020, tedy od čtvrtka do soboty, v hale č.2 na stánku C15.

Představí se Vám naše vzduchotěsné systémy pro clima, bez kterých se dnes neobejde žádný pasivní dům. Jedině tento systém Vám zaručí vyhovující blower door test.

Tradičně Vás čeká naše zdravá foukaná izolace Climatizer Plus, tepelná, akustická a první ekologicky šetrná izolace v České republice.

Zavítejte mezi nás a vyzkoušejte si být sami sobě aplikantem foukané izolace prostřednictvím virtuální reality.

autor: UsiReV, datum: 28.01.2020, kategorie: Oznámení a informace

5. webinář CIUR: Aplikace foukané tepelné izolace Climatizer Plus

Jak se izolace aplikuje? Co zajímavého s ní lze izolovat?

Climatizer Plus je materiálem, jehož receptura se od jeho vzniku nijak výrazně nezměnila. Společnost CIUR disponuje vlastním aplikačním střediskem. Izolační materiál má tedy ve firmě přímou zpětnou vazbu z praxe.

Aplikaci provádíme za sucha nebo za mokra. Izolujeme volným foukáním nebo foukáním do vodorovných i svislých dutin tak zvaným objemovým plněním. Foukaná izolace skýtá mnoho možností, dovoluje zaplnit i ten nejsložitější detail a zamezí tak vzniku nechtěných tepelných mostů.

Řeší projektant jakým způsobem se zatepluje? Nebo jen vidí pouhou šrafu ve svém projektu? Jsou projekčně navržená řešení vůbec realizovatelná? Tyto a jiné otázky zodpoví odborníci z firmy CIUR. Rádi s Vámi projdeme nejčastější dotazy projektantů roku 2019 a prozradíme Vám ten úplně nejčastější.

Registrace na: https://www.azpromo.cz/webinar-ciur-moznosti-zatepleni-29-11-2019/ 

autor: UsiReV, datum: 22.11.2019, kategorie: Oznámení a informace

Firmové Oskary byly vyhlášeny

7. ročník Českého Goodwilla byl slavnostně vyhlášen 24. 10. 2019.

Novinkou 7. ročníku byla kategorie Made in Czechoslovakia, jež oceňuje firmy, které pokračují v tradičním odkazu, aby šířily dobré jméno, pověst českého průmyslu i služeb v zahraničí, a díky nimž původní světoznámá značka Made in Czechoslovakia dál žije.

Na stříbrné příčce se v této kategorii umístil ředitel výroby a vývoje společnosti CIUR a.s. Ing. Mojmír Urbánek.

GRATULUJEME!

autor: UsiReV, datum: 29.10.2019, kategorie: nezařazeno

CIUR na veletrhu v Brně

Česká asociace oběhového hospodářství je letos na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Na 9. 10. 2019 připravila speciální program na téma Cirkulární průmysl v České republice.

Mojmír Urbánek, ředitel výroby a vývoje, bude mít přednášku na téma: „Příroda. Technologie. Odpovědnost.

Místo konání: Výstaviště Brno, orientační čas 10:40 – 11:10

autor: UsiReV, datum: 01.10.2019, kategorie: nezařazeno

Webinář CIUR: Řešíte projekt zateplení střechy panelového domu?

A konkrétně dvouplášťové?

V praxi je takový typ střechy podceňován. Kontaktním zateplením fasády domu dojde k utěsnění a tím k odstranění bočních odvětrávacích otvorů dvouplášťové střechy. Co se ale děje dál? Často bez dlouhého rozmýšlení projektant sáhne po řešení opustit původní typ střechy dvouplášťové a nahradit ji střechou s jedním jediným pláštěm. U šikmých střech velká chyba. U plochých střech je nutné řešení odvětrání dutiny, kterou chceme zachovat a zároveň ji vyplnit kvalitní izolací. Utěsnit dutinu není řešení. Co se děje se střechou po utěsnění otvorů? Více na toto téma zachování dvouplášťové střechy střechu za pomoci funkční izolace Climatizer Plus se dozvíte na webináři.

Registrace na: https://www.azpromo.cz/webinar-ciur-resite-projekt-zatepleni-strechy-paneloveho-domu-dvouplastove-4-10-2019/

autor: UsiReV, datum: 25.09.2019, kategorie: Oznámení a informace

Mojmír Urbánek nominován na cenu Český Goodwill

PŘÍRODA – TECHNOLOGIE - ODPOVĚDNOST

Ředitel výroby a vývoje Ing. Mojmír Urbánek byl za společnost CIUR a.s. nominován do aktuálního ročníku projektu Český Goodwill 2019.

Cílem projektu Český Goodwill je upozornit širokou veřejnost na to, že podnikatel nerovná se podvodník, lhář a parazit, ale naopak, že podnikatelé jsou, vzhledem k náročnosti podnikání, nositeli důležitých etických hodnot a morálních kvalit, které se ze společnosti stále více vytrácejí a je potřeba si je připomínat.

Projekt oceňuje poctivou práci a odpovědný přístup k okolí podniku, vyzdvihuje tradiční morální hodnoty a podporuje podnikatelského ducha, podnikatele a společnosti působící v České republice.

Hlasovat pro našeho nominanta lze na http://www.ceskygoodwill.cz/nominace/734/ciur-a-s/.

Více informací o projektu i důvody nominace najdete tamtéž.

autor: UsiReV, datum: 04.09.2019, kategorie: nezařazeno

Stránky: 1 2 3 ... 15 »
zobrazeno 1 - 7 z 104 záznamů