Systémy pro úsporu energií

zákaznická linka 800 888 959

Prohlášení společnosti CIUR a.s. k nouzovému stavu

vyhlášeného dne 12.3.2020 v České republice

Společnost CIUR a.s. prohlašuje, že v následujících dnech se pracuje v areálu společnosti bez přerušení v obvyklém časovém rozvrhu.

Stále probíhá výkup druhotných surovin a jejich následné zpracování na finální výrobky. Dodávky na základě objednávek našich zákazníků probíhají v běžném režimu.

Jako zodpovědná firma a významný český výrobce společnost CIUR a.s. přijala veškerá relevantní opatření, související s vyhlášením nouzového stavu v České republice. Tato opatření samozřejmě generují určitá omezení a zpřísnění pravidel z hlediska přímých kontaktů a osobních návštěv jak v sídle naší firmy, tak i našich zástupců a pracovníků při schůzkách a práci mimo sídlo firmy.

Pokud plánujete návštěvu provozního závodu naší firmy v Brandýse nad Labem, předem prosím kontaktujte styčného zaměstnance společnosti CIUR a.s., aby Vás seznámil s omezeními vyhlášenými a platnými od 13.3.2020 a to v celém výrobním areálu společnosti CIUR a.s. Z výše uvedených důvodů rovněž omezujeme a regulujeme pohyb všech návštěv v celém areálu společnosti CIUR a.s.

Snažíme se v těchto dnech chovat zodpovědněji nejen sami k sobě, pracovním kolegům, ale především v rámci běžného života i zodpovědně k našim nejbližším, k seniorům, malým dětem a jiným oslabeným skupinám spoluobčanů.

Za pomoci souboru vnitrofiremních opatření chráníme nejen sami sebe, ale i Vás, naše partnery a zákazníky. Snažíme se touto cestou co nejúčinněji zamezit dalšímu šíření nemoci. Zabezpečujeme tak zároveň zdraví i hygienickou ochranu našich výrobků a nepřerušenou funkci našeho dodavatelsko odběratelského řetězce.

Děkujeme, že s námi spolupracujete a přejeme všem našim zákazníkům a partnerům v těchto dnech pevnou vůli, hodně zdraví a optimistickou mysl.

Váš CIUR a.s.

autor: UsiReV, datum: 16.03.2020, kategorie: Oznámení a informace

CIUR a.s. na výstavišti v Brně

Zveme Vás na Stavební veletrh v Brně.

Brno se na pár dní stane středobodem českého stavebnictví. Zase po roce v tradičním výstavním areálu.

Místo konání: Brněnské výstavní veletrhy – BVV
Kam jít nejdřív:     Hala V, stánek 061
Kdy přijít: 26.2.-29.2.2020 od 10.00 do 18.00 hod.

Climatizer Plus má pro vás virtuální soutěž, kde hlavní roli v aplikaci zdravé foukané izolace hrajete Vy.

autor: UsiReV, datum: 24.02.2020, kategorie: Oznámení a informace

Zveme Vás na veletrh FOR PASIV

Rádi Vás uvidíme na výstavišti v Letňanech, ve dnech 6.2.-8.2.2020, tedy od čtvrtka do soboty, v hale č.2 na stánku C15.

Představí se Vám naše vzduchotěsné systémy pro clima, bez kterých se dnes neobejde žádný pasivní dům. Jedině tento systém Vám zaručí vyhovující blower door test.

Tradičně Vás čeká naše zdravá foukaná izolace Climatizer Plus, tepelná, akustická a první ekologicky šetrná izolace v České republice.

Zavítejte mezi nás a vyzkoušejte si být sami sobě aplikantem foukané izolace prostřednictvím virtuální reality.

autor: UsiReV, datum: 28.01.2020, kategorie: Oznámení a informace

Projekt zkoušek a měření pro vývoj nových cementových kompozitů

Výzkumné zkoušky a měření pro vývoj nových cementových kompozitů s využitím vláken žadatele

Společnost CIUR a.s. od roku 2019 realizuje projekt s číslem CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0019672 a názvem „Výzkumné zkoušky a měření pro vývoj nových cementových kompozitů s využitím vláken žadatele“. Cílem předkládaného projektu je získat jednotlivé vývojové zprávy s cílem dosažení souhrnné výzkumné zprávy v návaznosti na aktivity realizované poskytovatele služby. Konkrétním předmětem poskytované služby VUT je provedení potřebných výzkumných zkoušek a měření (včetně vypracování výzkumné zprávy) pro vývoj nových cementových kompozitů s využitím vláken Žadatele na bázi druhotných surovin a výzkumu jejich chování ve stavebních konstrukcích.

5. webinář CIUR: Aplikace foukané tepelné izolace Climatizer Plus

Jak se izolace aplikuje? Co zajímavého s ní lze izolovat?

Climatizer Plus je materiálem, jehož receptura se od jeho vzniku nijak výrazně nezměnila. Společnost CIUR disponuje vlastním aplikačním střediskem. Izolační materiál má tedy ve firmě přímou zpětnou vazbu z praxe.

Aplikaci provádíme za sucha nebo za mokra. Izolujeme volným foukáním nebo foukáním do vodorovných i svislých dutin tak zvaným objemovým plněním. Foukaná izolace skýtá mnoho možností, dovoluje zaplnit i ten nejsložitější detail a zamezí tak vzniku nechtěných tepelných mostů.

Řeší projektant jakým způsobem se zatepluje? Nebo jen vidí pouhou šrafu ve svém projektu? Jsou projekčně navržená řešení vůbec realizovatelná? Tyto a jiné otázky zodpoví odborníci z firmy CIUR. Rádi s Vámi projdeme nejčastější dotazy projektantů roku 2019 a prozradíme Vám ten úplně nejčastější.

Registrace na: https://www.azpromo.cz/webinar-ciur-moznosti-zatepleni-29-11-2019/ 

autor: UsiReV, datum: 22.11.2019, kategorie: Oznámení a informace

Firmové Oskary byly vyhlášeny

7. ročník Českého Goodwilla byl slavnostně vyhlášen 24. 10. 2019.

Novinkou 7. ročníku byla kategorie Made in Czechoslovakia, jež oceňuje firmy, které pokračují v tradičním odkazu, aby šířily dobré jméno, pověst českého průmyslu i služeb v zahraničí, a díky nimž původní světoznámá značka Made in Czechoslovakia dál žije.

Na stříbrné příčce se v této kategorii umístil ředitel výroby a vývoje společnosti CIUR a.s. Ing. Mojmír Urbánek.

GRATULUJEME!

autor: UsiReV, datum: 29.10.2019, kategorie: nezařazeno

CIUR na veletrhu v Brně

Česká asociace oběhového hospodářství je letos na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Na 9. 10. 2019 připravila speciální program na téma Cirkulární průmysl v České republice.

Mojmír Urbánek, ředitel výroby a vývoje, bude mít přednášku na téma: „Příroda. Technologie. Odpovědnost.

Místo konání: Výstaviště Brno, orientační čas 10:40 – 11:10

autor: UsiReV, datum: 01.10.2019, kategorie: nezařazeno

Stránky: « 1 2 3 4 ... 17 »
zobrazeno 8 - 14 z 113 záznamů