Systémy pro úsporu energií˝

zákaznická linka 800 888 959

Firmové Oskary byly vyhlášeny

7. ročník Českého Goodwilla byl slavnostně vyhlášen 24. 10. 2019.

Novinkou 7. ročníku byla kategorie Made in Czechoslovakia, jež oceňuje firmy, které pokračují v tradičním odkazu, aby šířily dobré jméno, pověst českého průmyslu i služeb v zahraničí, a díky nimž původní světoznámá značka Made in Czechoslovakia dál žije.

Na stříbrné příčce se v této kategorii umístil ředitel výroby a vývoje společnosti CIUR a.s. Ing. Mojmír Urbánek.

GRATULUJEME!

autor: UsiReV, datum: 29.10.2019, kategorie: nezařazeno

CIUR na veletrhu v Brně

Česká asociace oběhového hospodářství je letos na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Na 9. 10. 2019 připravila speciální program na téma Cirkulární průmysl v České republice.

Mojmír Urbánek, ředitel výroby a vývoje, bude mít přednášku na téma: „Příroda. Technologie. Odpovědnost.

Místo konání: Výstaviště Brno, orientační čas 10:40 – 11:10

autor: UsiReV, datum: 01.10.2019, kategorie: nezařazeno

Webinář CIUR: Řešíte projekt zateplení střechy panelového domu?

A konkrétně dvouplášťové?

V praxi je takový typ střechy podceňován. Kontaktním zateplením fasády domu dojde k utěsnění a tím k odstranění bočních odvětrávacích otvorů dvouplášťové střechy. Co se ale děje dál? Často bez dlouhého rozmýšlení projektant sáhne po řešení opustit původní typ střechy dvouplášťové a nahradit ji střechou s jedním jediným pláštěm. U šikmých střech velká chyba. U plochých střech je nutné řešení odvětrání dutiny, kterou chceme zachovat a zároveň ji vyplnit kvalitní izolací. Utěsnit dutinu není řešení. Co se děje se střechou po utěsnění otvorů? Více na toto téma zachování dvouplášťové střechy střechu za pomoci funkční izolace Climatizer Plus se dozvíte na webináři.

Registrace na: https://www.azpromo.cz/webinar-ciur-resite-projekt-zatepleni-strechy-paneloveho-domu-dvouplastove-4-10-2019/

autor: UsiReV, datum: 25.09.2019, kategorie: Oznámení a informace

Mojmír Urbánek nominován na cenu Český Goodwill

PŘÍRODA – TECHNOLOGIE - ODPOVĚDNOST

Ředitel výroby a vývoje Ing. Mojmír Urbánek byl za společnost CIUR a.s. nominován do aktuálního ročníku projektu Český Goodwill 2019.

Cílem projektu Český Goodwill je upozornit širokou veřejnost na to, že podnikatel nerovná se podvodník, lhář a parazit, ale naopak, že podnikatelé jsou, vzhledem k náročnosti podnikání, nositeli důležitých etických hodnot a morálních kvalit, které se ze společnosti stále více vytrácejí a je potřeba si je připomínat.

Projekt oceňuje poctivou práci a odpovědný přístup k okolí podniku, vyzdvihuje tradiční morální hodnoty a podporuje podnikatelského ducha, podnikatele a společnosti působící v České republice.

Hlasovat pro našeho nominanta lze na http://www.ceskygoodwill.cz/nominace/734/ciur-a-s/.

Více informací o projektu i důvody nominace najdete tamtéž.

autor: UsiReV, datum: 04.09.2019, kategorie: nezařazeno

Dočasné přemístění vjezdu do areálu firmy

Vážení obchodní partneři,

vzhledem k pokračujícím pracím na rekonstrukci ulice Pražská jsme nuceni přistoupit k dočasnému uzavření původního hlavního vjezdu do areálu společnosti CIUR a.s. z ulice Pražská, a to ke dni 26. 8. 2019. Od tohoto data bude otevřen nový náhradní vjezd vč. vrátnice z ulice Strojírenská, resp. Průmyslová, s vytyčenými směrovými ukazateli příjezdu od ulice Průmyslová.

Přílohou přikládáme orientační směrovou mapku nového příjezdu a vjezdu do areálu CIUR a.s. Děkujeme za pochopení i nového dočasného režimu „ruční“ evidence všech vjíždějících vozidel.

S pozdravem,
Mgr. Michal Urbánek, generální ředitel

autor: UsiReV, datum: 19.08.2019, kategorie: nezařazeno

Virtuální realita

Vítejte ve světě virtuální reality firmy CIUR a vyzkoušejte si zručnost práce našich aplikantů.

Česká rodinná firma CIUR a.s., lídr ve výrobě celulózových vláken, se chce podělit o zážitek, jak nafoukat tepelnou izolaci Climatizer Plus do půdního prostoru střechy.

Ke stažení: Program VR včetně manuálu

Virtuální realita, která Vás přenese do prostředí novostavby rodinného domu, Vám umožní formou hry, být sám sobě stavebníkem. Snadno a rychle v ní aplikujete foukanou izolaci Climatizer Plus.

Navodí Vám pocit zodpovědnosti dát domu ozdravující foukanou izolaci Climatizer Plus.

To stojí za to!

autor: UsiReV, datum: 12.04.2019, kategorie: nezařazeno

Oznámení o ukončení prodeje sekčních vrat

Firma CIUR a.s. se omlouvá potenciálním zákazníkům, od 1. 9. 2018 nebude již přijímat zakázky na výrobu sekčních garážových a průmyslových vrat i na jejich servis.

Zároveň nabízíme stávající komponenty a motory za výrazně sníženou výprodejní cenu.
Produkty jsou k zakoupení na našem CIURshopu.

S omluvou,
CIUR a.s.

autor: stenc, datum: 29.08.2018, kategorie: Produktové informace

Stránky: « 1 2 3 4 5 ... 17 »
zobrazeno 15 - 21 z 115 záznamů