Systémy pro úsporu energií˝

zákaznická linka 800 888 959

Informace o možnostech získání úvěru od banky

UPOZORNĚNÍ: Tento dotační program byl již ukončen. Aktuální dotační program je Nová zelená úsporám.

ZELENÉ ÚVĚRY VE SKUPINĚ RAIFFEISEN:

Raiffeisenbank a.s. nově nabízí „zelené" hypotéky a spotřebitelské úvěry, které mají zvýhodněné podmínky pro žadatele o dotace z programu Zelená úsporám. Program Zelená úsporám je určený na rekonstrukce a stavby vedoucí k úsporám energií na vytápění nebo využití obnovitelných zdrojů energie. Klienti Raiffeisenbank mj. získají možnost předčasného splacení úvěru za výhodných podmínek či garanci úrokové sazby u spotřebitelských úvěrů.

  • Raiffeisenbank připravila speciální nabídku „zelených" úvěrů zvýhodňujících klienty čerpajících dotace ze státního programu Zelená úsporám. Pokud klient doloží čerpání této dotace, získá pro úvěrové produkty Raiffeisenbank výhodnější podmínky. Zelená hypotéka klientům dává celé řady výhod, mezi které patří především nedokládání faktur při výstavbě nemovitosti, ale navíc i možnost předčasného splacení tohoto úvěru za výhodných podmínek.
  • Zelená účelová půjčka je spotřebitelský úvěr na bydlení kombinovaný se státní podporou a klientovi nabízí garantovanou roční úrokovou sazbu. Pro částky do jednoho milionu není potřeba žádné zajištění, půjčku lze navíc kdykoli předčasně splatit bez sankcí.

Více informací, spolu s kontaktním formulářem, naleznete na webových stránkách Raiffeisenbank.

ZELENÉ ÚVĚRY Raiffeisen stavební spořitelny jsou další možností financování úspor energií a navíc nabízejí jednoduché vyřizování žádostí. Zelené úvěry lze použít na přechod z vytápění fosilními palivy na obnovitelné zdroje, zateplení domu, výměnu oken, novou střechu, instalaci malé sluneční elektrárny nebo čistírny odpadních vod a samozřejmě na projekty splňující podmínky získání dotace z programu Zelená úsporám.

Více informací naleznete na webových stránkách Raiffeisen stavební spořitelny: http://www.zeleneuvery.cz/.