Nečekejte na izolaci! S foukanou izolací zateplíte stavbu do 1 týdne!

S technologií foukané izolace nemusíte čekat na dodávky materiálu. Máme řešení pro každou konstrukci –  s izolací celulózovou, minerální na bázi čediče i skla a polystyrenovou. Rychlost technologie a naše objemové zaměření na export zvládne zateplit bytové i rodinné domy po celé republice.

Více na webových stránkách http://www.climatizer.cz/kalkulace


Generální rekonstrukce dvouplášťové střechy bytového domu. Jaká jsou rizika, cena a záruky?

Konstrukce dvouplášťových rovných střech je bezesporu tou nejproblémovější součástí bytových domů, pokud jde o rekonstrukci.

Rizika dvouplášťových střech jsou spojená s možností zatečení vody, promrzáním, kondenzací vlhkosti uvnitř dutiny nevhodnou izolací, špatným odvětráváním, degradací dřevěných prvků, umístěním a vývody vzduchotechniky atd. Cena se odvíjí od reálné situace, ale při porovnání nákladů na rekonstrukci versus přebudování na jednoplášťovou střechu, hovoříme zhruba o 3x nižší ceně na 1 m2 ve prospěch rekonstrukce. Kvalitu stavebních detailů by měl ohlídat jeden generální dodavatel.

Více informací na http://www.climatizer.cz/clanek/zobrazit/generalni-rekonstrukce-dvouplastove-strechy

Videoreportáž rekonstrukce v Praze https://www.youtube.com/watch?v=Q3FN69jYU5s


Problém s odhlučněním? Systém WOLF s laboratorním útlumem zvuku až o 38 dB

Ultratenké akustické desky WOLF vám mohou pomoct vyřešit problém s odhlučněním v tloušťce konstrukce již od 4 cm. Zvuková vlna musí projít až sedmi vrstvami kartonu a šesti vrstvami písku. Milióny zrnek písku tak pohltí vibrace v celém frekvenčním spektru a zejména při nízkých kmitočtech, které nás svým hlukem obtěžují nejvíce. Desky WOLF PhoneStar jsou díky tomu schopny zlepšit kročejový útlum až o 33 dB a útlum zvuku až o 38 dB.

Více najdete na  http://www.akustickaizolace.cz/wolf-desky


Jak se šetří v Žebráku? Sledováno 16 let

Souboj s uhlím a plynem vyhrála celulóza. Majitelé domu zaplatili za 1 rok o 25 % méně za vytápění. Majitel domu sledoval svou spotřebu a náklady na vytápění každý den po dobu 16 let. Vyměnil zdroje tepla, ale razantní úsporu na vytápění si zajistil až zateplením půdy.

Zateplení půdy rodinného domu o rozměrech 11 x 11 m technologií volného zafoukání na konstrukci v tloušťce 30 cm celulózové izolace Climatizer Plus bylo provedeno během 4 hodin. S nejdelší zárukou na izolaci na trhu.

Fakta v číslech:

Zajímá vás příběh a další fakta? Více na: http://www.climatizer.cz/clanek/zobrazit/jak-se-setri-v-zebraku-sledovano-16-let


Změny ve vedení obchodu CIUR od 1. 5. 2018

Vojtěch Jedlička převzal úlohu vedoucího obchodního oddělení se zaměřením na zvukovou a tepelnou izolaci budov od Ing. Jiřího Langa, Ph.D. Pan Lang se bude nadále věnovat exportní činnosti naší společnosti. Ing. František Buráň se stává zodpovědným za oblast obchodu se specializací na silniční stavitelství. Novou posilou obchodního týmu a partnerem pro projektanty v Olomouckém a Zlínském kraji se stala Ing. Veronika Šípková.

Všechny kontakty najdete na http://www.ciur.cz/kontakt.


Ochrana osobních údajů – GDPR ready

V souladu s novou legislativou EU na ochranu osobních údajů (GDPR) upravujeme a zlepšujeme procesy zpracovávání a uchovávání dat. Pověřencem pro ochranu osobních údajů byl jmenován pan Jan Rež.


Kontaktní údaje: CIUR, a.s., www.ciur.cz, e-mail: info@ciur.cz, tel. 800 888 959